Možnosti platby

DOBÍRKOU - HOTOVĚ PŘEPRAVCI NEBO KARTOU
Hotově nebo platební kartou při přebírání zboží od přepravní společnosti. Cenu za platbu dobírkou účtujeme vždy v nákladech na přepravu, které vidíte při uzavírání obchodu v nákupním košíku. Při zaslání na Slovensko lze platit hotově na dobírku nebo platební kartou. Výše platby v EUR se určuje dle platného směnného kursu.

BANKOVNÍM PŘEVODEM
Při zvolení platby bankovním převodem Vám e-mailem zašleme pokyny k platbě (nebo na žádost zákazníka zálohovou fakturu). Po obdržení platby na náš účet Vám zašleme potvrzení na email včetně daňového dokladu - faktury a zboží zašleme přepravní službou případně nachystáme k osobnímu odběru. Platby bankovním převodem můžete provádět v Kč nebo i v EUR (na český eurový účet). 

HOTOVĚ
Při osobním odběru ve firmě TANATECH, s.r.o. Zákazník je kontaktován, jakmile je zboží nachystáno k odběru.

PLATEBNÍ BRÁNOU THEPAY
Platební bránou ThePay můžete platit online platební kartou nebo přímo z Vašeho účtu. Platby lze provádět v Kč nebo i v EUR. 
 

* Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadu pak nejpozději do 48 hodin.