0 Kč s DPH

Debon Kipper

Naše nabídka sklápěcích přívěsů zahrnuje modely s jednou i dvěma nápravami. Všechny sklápěče mají odnímatelné bočnice, které usnadňují nakládání a vykládání. Řada sklápěcích přívěsů Debon, která zahrnuje jednostranné a třístranné sklápěcí přívěsy, nabízí řešení pro tažení v mnoha odvětvích, mimo jiné pro terénní úpravy, stavebnictví, pozemní práce, jezdectví a drobné zemědělství.

S maximální hmotností od 1500 kg do 3500 kg a užitečným zatížením od 1050 kg do 2670 kg jsou sklápěcí přívěsy Debon neuvěřitelně robustní a uživatelsky přívětivé. 

Přívěsy jsou vyrobeny s použitím nejkvalitnějších materiálů a špičkového designu zaměřeném na inovace. Výhodou našich sklápěcích přívěsů je překližková podlaha s pozinkovanou, ocelí pokovenou ochranou. Jsou vyrobeny s elektrickým sklápěcím mechanismem, který uživatelům umožňuje až 50 sklápění na jedno nabití, čímž odpadá časově náročné ruční sklápění.

 

Debon skříňové přívěsy

Malý víceúčelový skříňový přepravník vhodný např. pro převoz motocyklů, zboží a jiných strojů. Jedinečnou vlastností je univerzální zadní část, která slouží jako rampa, ale ji nastavit i na boční otevírání. Aerodynamická přední část výrazně snižuje odbor vzduchu při jízdě a vylepšuje jízdní vlastnosti. 

Standardně se dodává s robustním opěrným kolečkem, zadními opěrami. Aerodynamickou skořepinu karoserie je možné dodat ve více barevných modifikacích.

 

Speciální systémem odpružení Pullman

Nápravy Knott - systém PULLMANN 2 nízkoprofilový podvozek - komfortním odpružení - vinuté pružiny s tlumiči, které jsou nejlepší volba pro odladění přívěsu na vozovkách. Snižuje také otřesy a hluk uvnitř přívěsu

 

Debon Cheval Liberte

Řada přívěsů pro koně Cheval Liberté byla navržena tak, aby poskytovala vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti pro přepravované koně a bezpečné a snadné tažení a manipulaci pro uživatele přívěsu. Cheval Liberté je předním francouzským výrobcem přívěsů.

 

Všechny naše přívěsy pro koně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou dokonale zpracovány. Rozsáhlé použití odolných a trvanlivých materiálů, jako je polyester, hliník, nerezová ocel a pozinkovaná ocel, zajišťuje, že jejich vynikající estetika a pevnost zůstane zachována po mnoho let. Pevnosti přívěsů bylo dosaženo při zachování nízké hmotnosti na špičkové úrovni.

 

Každý prvek přívěsů Cheval Liberté je konstruován s ohledem na praktičnost. To spolu se systémem odpružení Pullman zajišťuje, že kůň i majitel dorazí na místo určení svěží a připraveni k optimálnímu výkonu.

 

Přívěsy pro jednoho koně

Tento přívěs pro jednoho koně je pevný, lehký, odolný a praktický, takže se snadno ovládá a udržuje. Je vyroben s velkou přední rampou a zadní kombinovanou rampou, kterou lze otevřít jako rampu nebo vyklopit jako dveře, a nabízí tak více konfigurací nakládání a vykládání. Tento přívěs pro jednoho koně je standardně vybaven dveřmi pro ošetřovatele v plné výšce a díky prostorné vnitřní šířce 1,36 m může přepravovat i klisnu a hříbě.

Přívěsy pro dva koně

Nabízíme řadu přívěsů pro dva koně, od tradičních cestovních county s prostorem pro sedlo nebo bez něj až po prostornější Maxi2. V přívěsu Maxi2 se koně přepravují v diagonální poloze, která může být pro některé koně pohodlnější. Nabízíme také Hippomobil, který obsahuje prostor v přední části, aby bylo možné kromě dvou koní přepravovat i kočár. 

Přívěsy Herringbone

Naše řada přívěsů pro koně ve tvaru rybí kosti je vhodná pro přepravu až 4 koní. Diagonální tvar umožňuje koním rozkročit nohy, aby během přepravy lépe udržovali rovnováhu a minimalizovali tlak. To spolu s velkými posuvnými okny vytváří vzdušné a větrané prostředí ideální i pro ty nejnervóznější cestující.

     Klíčové vlastnosti:

  • Velká vestavěná místnost na koně v diagonalním provedení
  •  Světlý a vzdušný interiér spojený s posuvnými okny, která podporují proudění vzduchu a větrání
  • Jednoduché vykládání koně díky přední vykládací rampě
  • Aerodynamický vzhled jednodílné přední části a přídě je moderní, elegantní a výrazně přispívá k minimalizaci spotřeby paliva tažného vozidla. 

Hippomobil

je dvojitý přívěs pro koně s velkou hliníkovou plošinou v přední části, na kterém je možné převážet kočár tažený koňmi. Hippomobile je francouzský výraz pro koňský přívěs. Přívěs je vybaven systémem odpružení Pullman pro vynikající tažení a ovládání.

Zavěšení Pullman 2: Vyrobeno s použitím našeho charakteristického systému Pullman 2 Suspension, který připomíná automobil, s cívkami a plynovou strukturou, a nabízí nejlepší sníženou výšku podlahy v oboru a výjimečné jízdní vlastnosti. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.